صفحه اصلي

تعداد بازديد:

1654

امتياز:

0

محبوبيت:

امتياز داده نشده! چاپ اين مطلب اظهار نظر امتيازدهي به اين مطلب ارسال به دوستان
 تاريخ مطلب : شنبه27/04/88

ايجاد رشته‌هاي جديد در مقطع كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور اردبيل


رييس دانشگاه پيام نور اردبيل با اشاره به ايجاد رشته‌هاي جديد در مقطع كارشناسي ارشد، گفت: حدود 3 تا 3 هزار و 500 دانشجوي جديد امسال در اين مركز دانشگاهي پذيرش مي‌شود.

دكتر افسر روحي در گفت‌و‌گو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اظهار كرد: با توجه به فضاي آموزشي و در صورت تامين نيروي انساني لازم، اين مركز دانشگاهي آمادگي دارد بيش از 10 هزار دانشجوي جديد را امسال پذيرا باشد، اما برآورد ما اين است كه حدود 3 هزار تا 3 هزار و 500 نفر دانشجوي جديد به اين مركز دانشگاهي راه خواهند يافت.

وي با بيان اينكه دانشگاه پيام نور مركز اردبيل در پي ايجاد فضاي آموزشي مناسب، مصمم به تاسيس تمام رشته‌هاي داير در دانشگاه پيام نور كشور در مقطع كارشناسي مي‌باشد، افزود: در مقطع كارشناسي ارشد نيز افزون بر دو گرايش رشته شيمي كه از سالهاي قبل در مركز داير است درصدديم از سال تحصيلي آينده در رشته‌هاي آموزش زبان انگليسي، رياضي و علوم اجتماعي دانشجو بپذيريم.

وي در خصوص محدوديتهاي امكاناتي و اعضاي هيات علمي، گفت: با توجه به جذب مدرس در رشته‌هاي مختلف پتانسيل خوبي از لحاظ اعضاي علمي در دانشگاه پيام نور استان ايجاد شده است.

روحي تعداد نشريه‌هاي متعدد علمي و فرهنگي كه توسط دانشجويان پيام نور منتشر مي‌شود را موثر خواند و گفت: ‌همه اين نشريه‌ها از حمايت مالي دانشگاه برخوردار هستند.

رييس دانشگاه پيام نور اردبيل در رابطه با برنامه‌هاي دانشگاه براي ارتقاي كيفيت آموزشي، گفت: با توجه به رسالت نيمه حضوري دانشگاه، در صدديم با بالا بردن امكانات فيزيكي دانشگاه، توجه ويژه به آموزش همكاران علمي و آموزش و دقت در دعوت از همكاران مدعو با صلاحيت علمي بالا نسبت به ارتقا كيفيت آموزشي مركز اقدام كنيم.