صفحه اصلي

تعداد بازديد:

6108

امتياز:

0

محبوبيت:

امتياز داده نشده! چاپ اين مطلب اظهار نظر امتيازدهي به اين مطلب ارسال به دوستان
 تاريخ مطلب : يکشنبه26/07/88

افتتاح دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم تحقيقات کرمانشاه


افتتاح دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم تحقيقات کرمانشاه

مهرماه دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم تحقيقات کرمانشاه با حضور نمايندگان مردم کرمانشاه در مجلس شوراي اسلامي و ساير مسئولين افتتاح شد

اين واحد دانشگاهي با رياست دکتر سعيد خردمندي و پذيرش دانشجوي کارشناسي ارشد در 8 رشته : حقوق خصوصي ، حقوق بين الملل ، حقوق جزا ، مهندسي برق ( قدرت ) ، مهندسي عمران سازه ، مديريت اجرايي ، مکانيک (ساخت و توليد ) و حسابداري کار خود را آغاز کرد .

مراسم افتتاحيه واحد علوم تحقيقات کرمانشاه در دانشگاه آزاد اسلامي واحد کرمانشاه برگزار شد .

در اين مراسم ابتدا دکتر قدرتي رييس واحد کرمانشاه ضمن خير مقدم به حضار و اعلام افتتاح واحد علوم و تحقيقات کرمانشاه از تلاش دکتر يزدي صمدي رئيس منطقه 11، آقاي باغفلکي دبير منطقه11 ، دکتر خردمندي رئيس واحد علوم و تحقيقات ، استاندار و مسئولين استاني در جهت راه اندازي واحد فوق تشکر و قدرداني نمود و خواستار راه اندازي واحدهاي علوم و تحقيقات در ساير واحدهاي دانشگاهي شد .

از ديگر برنامه هاي اين مراسم سخنراني دکتر اميني ، دکتر کرمي راد از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي ، دکتر يزدي صمدي رئيس منطقه 11 دکتر خردمندي رئيس واحد علوم و تحقيقات کرمانشاه بود .

دکتر خردمندی در این مراسم از چگونگی به تصویب رسیدن واحد علوم و تحقیقات سخن گفت و همراهی و همدلی رئیس منطقه 11 ، دبیر منطقه 11 ، رؤسای واحدها و مراکز منطقه 11 ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، استاندار و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی دکتر جاسبی را در به تصویب رسیدن واحد علوم و تحقیقات کرمانشاه بسیار مؤثر دانست و از همه سپاسگزاری کرد . وی زمین خریداری شده برای احداث واحد فوق را در حدود 150 هکتار اعلام و دانشجویان این واحد دانشگاهی را حدود 250 نفر در 8 رشته تخمین زد .