صفحه اصلي

تعداد بازديد:

2224

امتياز:

0

محبوبيت:

امتياز داده نشده! چاپ اين مطلب اظهار نظر امتيازدهي به اين مطلب ارسال به دوستان
 تاريخ مطلب : يکشنبه20/10/88

ايجاد سه رشته جديد كارشناسي و كارداني در دانشگاه علمي كاربردي تكاب


معاون آموزشي دانشگاه خبرداد:
ايجاد سه رشته جديد كارشناسي و كارداني در دانشگاه

معاون آموزشي دانشگاه علمي كاربردي تكاب با اعلام ايجاد سه رشته جديد در مركز جامع علمي كاربردي تكاب، گفت: اين دانشگاه از نيمسال دوم سال ‌تحصيلي جاري در سه رشته كارشناسي حقوق و كارداني و كارشناسي فرش دستباف با ظرفيت 300 نفر اقدام به پذيرش دانشجو مي‌كند.

بهزاد ارجمندي، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، افزود: پيش از اين نيز در نيمسال اول سال ‌تحصيلي سه رشته حقوق قضايي، اصلاح و تربيت و تكنولوژي آموزشي در مقطع كارداني در مركز علمي و كاربردي تكاب ايجاد شده بود.

وي با بيان اينكه بيش از هزار دانشجو در دانشگاه علمي و کاربردي تکاب مشغول به تحصيل هستند، اظهار کرد: اين دانشجويان در 12 رشته تحصيلي در مقاطع كارداني و كارشناسي مشغول فراگيري علوم مختلف در اين دانشگاه هستند.

معاون آموزشي دانشگاه علمي کاربردي تکاب با اشاره به ايجاد سه رشته جديد در نيمسال دوم سال جاري در اين دانشگاه، گفت: با افزايش اين رشته‌ها تعداد كل رشته‌هاي تحصيلي اين مركز به 15 رشته مي رسد.

وي همچنين با اشاره به پروژه هاي عمراني دانشگاه علمي كاربردي تكاب، تصريح كرد: ساختمان اداري، آموزشي دانشگاه علمي و كاربردي تكاب هم اكنون از 50 درصد پيشرفت فيزيكي برخوردار است.

ارجمندي خاطرنشان كرد: براي احداث اين ساختمان تاكنون بيش از 2 ميليارد ريال اعتبار از منابع دانشگاهي هزينه شده است.

معاون آموزشي دانشگاه علمي كاربردي تكاب در پايان گفت: دانشگاه علمي و كاربردي تكاب در سال 1376 با 19 دانشجو فعاليت خود را آغاز كرده و هم‌اكنون بيش از 540 نفر در 12 رشته تحصيلي از اين دانشگاه فارغ‌التحصيل شده‌اند.