صفحه اصلي

تعداد بازديد:

379

امتياز:

0

محبوبيت:

امتياز داده نشده! چاپ اين مطلب اظهار نظر امتيازدهي به اين مطلب ارسال به دوستان
 تاريخ مطلب : چهارشنبه17/03/91

برنامه‌ريزي براي برگزاري دومين آزمون دكتري در سال 91


وزير علوم در پاسخ به ايسنا خبر داد: برنامه‌ريزي براي برگزاري دومين آزمون دكتري در سال 91

» سرويس: دانشگاه و حوزه - آموزشي

وزير علوم، تحقيقات و فناوري در پاسخ به ايسنا در خصوص برگزاري دومين آزمون دكتري در سال 91، گفت: براي برگزاري دو آزمون دكتري در هر سال برنامه‌ريزي كرده‌ايم.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، كامران دانشجو در حاشيه نشست هم‌انديشي همكاري‌هاي سازمان محيط‌زيست و وزارت علوم در جمع خبرنگاران در خصوص برگزاري دومين آزمون دكتري در سال 91، گفت: اين برنامه‌ريزي را انجام داديم اما اينكه بتوانيم يا نتوانيم آن را اجرايي كنيم، بحث ديگري است.

وي با اشاره به برگزاري اولين آزمون دكتري سال 91 در 25 فروردين‌ ماه سال جاري اظهار كرد: تا پايان سال زمان زيادي براي تصميم‌گيري در خصوص برگزاري دومين آزمون دكتري در سال 91 باقي است.

وي همچنين در پاسخ به سئوال خبرنگاري مبني بر اينكه سازمان محيط‌زيست اعلام كرده است كه دستگاه‌هاي زباله‌سوز از چين وارد كند، آيا برنامه‌اي براي توليد اين دستگاه‌ در دانشگاه‌هاي كشور وجود دارد يا خير؟، گفت: اگر اين پروژه را تحويل دانشگاه‌ها بدهند، مطمئنا بهتر از چين در داخل كشور توليد مي‌شود.

وزير علوم در خاتمه با بيان اينكه دانشمندان ما در دانشگاه‌ها اين توانايي را دارند كه بهتر از هر كجاي دنيا اين كار را به نمونه اول برسانند، گفت: اما صنعت بايد حمايت كند تا اين نمونه اوليه تبديل به محصول شود.