صفحه اصلي

تعداد بازديد:

10705

امتياز:

0

محبوبيت:

امتياز داده نشده! چاپ اين مطلب اظهار نظر امتيازدهي به اين مطلب ارسال به دوستان
 تاريخ مطلب : دوشنبه04/09/87

اتحاديه سراسري اسكودا آخرين جزييات برگزاري آزمون وكالت را اعلام كرد


 

روابط عمومي اتحاديه سراسري كانون‌هاي وكلاي دادگستري ايران(اسكودا) آخرين اطلاعات در مورد برگزاري آزمون وكالت را كرد.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، براساس اين اطلاعيه داوطلبان جهت اطلاع از جزييات و نحوه دريافت كارت ورود به جلسه آزمون مي‌توانند به سايت اتحاديه به آدرس www.iranbar.org يا روزنامه اطلاعات مورخ ‌٢/٩/٨٧ مراجعه كنند. لزوما تذكر داده مي‌شود كه بهتر است جهت دريافت كارت در زمان اعلام شده اقدام كنند و به دليل اين‌كه در روز آزمون صرفا كنترل كارت‌ها و محل استقرار داوطلبان در محل‌هاي تعيين شده صورت مي‌پذيرد لذا دريافت كارت ورود به جلسه در روز برگزاري آزمون امكان پذير نخواهد بود.

نكته ديگر اين‌كه داوطلبان بايد مدارك خواسته شده را همراه داشته و به مسوولان توزيع كارت ارايه كنند تا با مدارك ارسال شده و اسكن شده و محتويات كارت تطبيق داده شود. به خصوص تسليم قبض پرداخت هزينه ثبت نام براي دريافت كارت ضرورت حتمي دارد و ادعاي گم شدن وا ز بين رفتن قبض مذكور پذيرفته نخواهد شد در اين حالت تسليم كارت به متقاضي منوط به پرداخت مجدد هزينه ثبت نام خواهد بود.

در قسمت ديگري از اين اطلاعيه آمده است: هر چند مدارك ارسالي داوطلبان مورد مداقه قرار گرفته است و در هنگام توزيع كارت نيز مجددا مورد بررسي قرار خواهد گرفت اما تسليم كارت به متقاضي و حتي قبولي او در آزمون به مفهوم تاييد صحت و اصالت مدارك و انطباق ويژگي‌هايش با مفاد آگهي ثبت نام يا به عبارت ديگر تاييد داشتن شرايط و مشخصات قانوني نخواهد بود. بلكه كانون‌هاي وكلا در موقع ثبت نام قبول شدگان مجددا كل مدارك را به دقت بررسي و از ثبت نام كساني كه فاقد شرايط لازم باشند خودداري خواهند كرد. جهت آسودگي خيال داوطلبان تصريح مي‌شود سوالات صرفا بر مبناي قوانين تنظيم شده و البته سعي شده است موارد تكراري در سوالات نباشد بنابراين كساني كه به متن قوانين مسلط باشند و اصول استنباط را هم در حد قابل قبولي مطالعه كرده باشند در آزمون مشكلي نخواهند داشت.
قابل ذكر است آزمون كارآموزي وكالت در تاريخ ‌٨/٩/٨٧ و به صورت همزمان در مراكز استان كانون‌هاي سراسر كشور برگزار مي‌شود.